Założenia

Jeden Do Jeden zajmuje się projektowaniem w dziedzinie architektury, urbanistyki, architektury wnętrz oraz rewaloryzacji obiektów i założeń historycznych.

Jesteśmy poznańską pracownią projektową założoną w 2008 r. przez architektów: Magdalenę Raczkowską-Ziajską i Michała Golusińskiego. 


Projektujemy w zgodzie z modernistycznym postulatem klarowności formy. Inspirujące nas wzorce plastyczne i estetyczne twórczo reinterpretujemy i adaptujemy do wymagań współczesności.Wrażliwość na zastany kontekst i uwarunkowania przestrzenne dyktuje indywidualne podejście do każdego tematu i problemu projektowego. Otaczającą nas przestrzeń kształtujemy ze świadomością i odpowiedzialnością, w ramach jasnych i czytelnych koncepcji.


Działamy kompleksowo i niezawodnie, we współpracy z renomowanymi biurami i specjalistami od opracowań branżowych. Od strony projektowej prowadzimy proces inwestycyjny we wszystkich jego fazach, począwszy od koncepcji architektonicznej, poprzez dokumentację wielobranżową, po oddanie obiektu do użytku. W imieniu Klienta zajmujemy się też wszelkimi uzgodnieniami formalnymi.